Kampery szyte na miarę, tworzone z pasji i doświadczenia.

Motoryzacja | Polska | 28.03.2021
Kampery szyte na miarę, tworzone z pasji i doświadczenia.

Reklama

Kiedy hotele są pozamykane, a w twoich żyłach płynie krew podróżnika, nie musisz się ograniczać wystarczy, że wynajmiesz kampera. Ostatnio na rynku wiele się mówi o bumie na kampery. Czym się objawia? dealerzy przyjmują już właściwie tylko zamówienia na 2022r. a dostępne od ręki pojazdy to prawdziwa okazja.

Coraz większa popularnością cieszą się firmy, które na rodzimym rynku tworzą zabudowy kamperowe jednak i tam raczej nie ma co liczyć na realizację zabudowy w 2021 r.

Zbuduj kampera szytego na miarę.

Zaletą skorzystania z opcji zabudowy vs. gotowego kampera jest możliwość spersonalizowania pojazdu pod nasze indywidualne potrzeby. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentowania jednej z takich firm z naszego rynku, która w Pile tworzy wyjątkowe projekty. Do tej porty firma Polster tworzyła głównie spersonalizowane zabudowy busów w stylu VIP jednak właściciel firmy Pan Jacek, zapalony podróżnik wpadł na pomysł poszerzenia oferty o produkcję spersonalizowanych modeli kamperów. Te projekty realizowane są pod marką Campster.

 
“Pomysł na kampery kiełkował od wielu lat ponieważ wiele czasu spędzam w sposób aktywny , żeglarstwo i podróże są moją pasją. Już 25 lat temu posiadałem w Ustroniu Morskim kamping na którym wynajmowałem przyczepy kampingowe a co za tym idzie musiałem robić w nich przeglądy oraz remonty . Przez ostatnie 15 moja firma produkowała zabudowy autobusowe na pojazdach Mercedes Sprinter oraz Iveco Daily na rynki praktycznie całej Europy.”

Czy pomysł na tworzenie kamperów wynika tylko z koniunktury, czy również z miłości do karawaningu i doświadczeń?
 
„Miałem okazję podróżować wynajętym kamperem po Australii i doświadczyć oraz zauważyć, co mi w nim przeszkadza , co jest zbędne, a czego zdecydowanie brakuje . Jestem praktykiem i pasjonatem dlatego praca przy kamperach sprawia mi wiele przyjemności . Ciężko mi się rozstać z każdym z nich”.

Ile trzeba mieć pieniędzy aby zbudować swojego kampera?

Firma Campster realizuje zabudowy zarówno na pojazdach powieżonych przez klientów jak i na własnych. Minimalny budżet jakim musimy dysponować na zabudowę to 70.000 zł. (bez podwozia) Górna granica cenowa ? Tutaj nie ma takiego pojęcia ponieważ możemy zrealizować absolutnie wszytkie nasze pomysły i tylko wyobraźnia nas ogranicza.

“Naszymi kamper vanami można podróżować praktycznie po całym globie, a wersje z napędem 4x4 dają niesłychanie dużo fanu i możliwości. Spotkałem parę starszych niemców w Australii która dojechała tam na kołach właśnie Sprinterem w wersji 4x4. Ich podróż biegła między innymi przez Rosję, Mongolię i Japonię.”

Uwaga mamy dla was niespodziankę, jeden z kamperów firmy Campster trafi do wynajmu na naszej stronie. Zanim zdecydujemy się na zlecenie zabudowy kampera firmie Campster można sprawdzić jakość wykonania, wynajmując takiego kampera i jadąc pojazdem na wyprawę. To bardzo odważne posunięcie firmy, które jest tylko potwierdzeniem tego że firma nie boi się weryfikacji jakości realizowanych zabudów w praktyce.

Reklama

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy się zalogować.