Ten kamper połączy twoją miłość do motocykli i karawaningu.

Motoryzacja | | 24.03.2021
Ten kamper połączy twoją miłość do motocykli i karawaningu.

Reklama

Miłość to wspaniałe uczucie, ale może być problemem szczególnie kiedy tym uczuciem darzysz dwa obiekty z różnych światów. Doskonale to rozumieją producenci kamperów i starają się robić wszystko aby karawaning łączyć np. z miłością do podróży na motocyklu.

Wiemy jak pojechać na wakacje kamperem i motocyklem w jednym czasie. Czyli mieć ciastko i zjeść ciastko.

Kiedy marzą ci się wakacje na dwóch kółkach, ale jednocześnie chciałbyś udać się na wyprawę kamperem mamy rozwiązanie twojego problemu, a właściwie Citroen je znalazł wypuszczając model Jumper Bike Solution. Od teraz możesz udać się w dowolne miejsce w Europie, postawić swój dom na kołach w idealnej lokalizacji z widokiem, a okolicę zwiedzaj z perspektywy swojego motocykla.

Jumper Bike Solution to średniej wielkości, ale zaskakująco pojemny kamper, który może pomieścić do czterech osób i jest w stanie zabrać na pokład dwa motocyle jednocześnie lub nawet małego quada.

Wygospodarowany moduł do transportu motocykli ogranicza udogodnienia kempingowe w porównaniu z typowymi kamperami o podobnej wielkości, ale nie tak bardzo, jak można by się spodziewać. Biker Solution nie ma łazienki – to pierwsza rzecz która rzuca się w oczy. Znajdziemy tu jednak w pełni funkcjonalny aneks kuchenny z lodówką. Obok mamy część wypoczynkową z wygodnym składanym stołem i obrotowymi fotelami. Moduł do spania znajduje się nad naszą głową znany z takich pojazdów jak VW California. Wejdziemy tam po drabince. To nie znaczy że w kamperze nie ma jeszcze jednego miejsca do spania. Po wyładowaniu motocykli możemy w tylnej części rozłożyć spore łóżko na którym wyśpią się spokojnie 2 dorosłe osoby. Nie bez znaczenia jest duża - bardzo duża ilość schowków i miejsc w których możemy coś schować. Z całą pewnością wiele osób znajdzie dla takiego pojazdu zastosowanie np. przy bardziej profesjonalnych okolicznościach, a mianowicie np. zabezpieczenie techniczne przy amatorskich wyścigach ?
 

Z tym kamperem sezon motocyklowy trwa znacznie dłużej.

Kiedy jesteś fanem motocykli i mieszkasz w Polsce – pogoda nie jest idealna przez cały rok. Ale posiadając kampera Bike Solution możesz swój motocykl (jeden lub dwa) zapakować do domu na kółkach i np. udać się na Sardynię czy Korsykę i do późnej jesieni upalać motocykl na niezliczonej ilości zakrętów. Podróż na południe Europy będzie komfortowa, a nocleg po drodze zorganizujesz sobie sam – nic cie nie będzie ograniczało.

Kamper jest dostępny w cenie 45 600 EUR, zabudowany jest na samochodzie Citroen Jumper L3H2. Silnik jaki go napędza to sprawdzona jednostka BlueHdi o mocy 157KM. W standardzie otrzymujemy nawigację, system wspomagania parkowania, asystenta pasa ruchu i kontrolę trakcji.

 

Reklama

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy się zalogować.