Tesla Cybertruck w wersji kamperowej

Ciekawostki | | 19.04.2021
Tesla Cybertruck w wersji kamperowej

Reklama

Tesla Cybertruck jeszcze przed premierą wzbudza wiele kontrowersji. Ma już swoich wyznawców, ale też zagorzałych hejterów. Ci drudzy pewnie ucieszyli się, kiedy firma Stream It, postanowiła zaprezentować modyfikację Cyberlandr Pop-Up Camper, która zmienia ciężarówkę od Muska w "kampera"?! No fakt wygląda dziwnie lub futurystycznie-zależy jak na to spojrzeć.

Nieistniejąca zabudowa do nieistniejącego samochodu.

Cyberlandr Pop-Up Camper to obecnie zaledwie prezentacja w formie komputerowej wizualizacji. Mylisz się, jednak jeżeli myślisz, że to projekt, który nie ma prawa powstać. Obecnie producent zbiera zaliczki do zabudowy kamperowej, która finalnie będzie kosztować abstrakcyjne 49.000 USD.

Warto pamiętać, iż mówimy o zabudowie, do pojazdu którego jeszcze nie ma na rynku. Producent zapewnia, że premiera zabudowy zbiegnie się z premierą Tesli Cyberland - czyli daty nie znamy. Zostawmy złośliwości na boku i zobaczmy co otrzmamy, jeżeli projekt jednak ujrzy światło dzienne.

Cyberlandr Pop-Up Camper jak sama nazwa wskazuje to Rozkładany kamper. Obiecuje on bogactwo udogodnień: aneks kuchenny ze zlewem, lodówką i kuchenką, łazienkę z prysznicem, umywalką i toaletą oraz modułowe rozwiązanie w salonie, które po rozłożeniu zapewnia miejsca do spania . W naszym kamperze znajdziemy 32' telewizor i pełny system dźwięku przestrzennego.

A wszystko to składa się do bagażnika Tesli Cybertruck, gdy akurat chcemy mieć pojazd cywilny.

Wbudowany system nadzoru 360 stopni dba o Twoje bezpieczeństwo. A ponieważ łączność jest ważna, nawet na odludziu Cyberlander jest wyposażony w antenę satelitarną Starlink zapewniającą globalny szybki dostęp do Internetu.

Wszystkie udogodnienia są oczywiście zasilane energią elektryczną (natch), a Cyberlandr jest wyposażony w panele słoneczne o mocy 500 W. Zasilanie jest dzielone z Cybertruck, więc będziesz więc w odpowiednim momencie, zostaniesz poinformowany, że albo skorzystasz z ogrzewania elektrycznego lub klimatyzacji, albo z możliwości powrotu do domu na kołach - oczywiście w sytuacji kiedy będziesz akurat w dziczy !!!

Zamówienia ruszyły - jesteś gotowy ?

Oczekuje się, że Cyberlandr będzie kosztował 49 995 USD w momencie premiery, ale możesz kupić go taniej o 10000 USD, jeśli zablokujesz zamówienie teraz, wpłacając depozyt w wysokości 5000 USD. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie producenta TUTAJ

I jedno możemy obiecać - jeżeli, a właściwie gdy na rynku pojawi się ten Kamper - zrobimy wszystko, aby można go wynająć na Camproad.pl :)

Reklama

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy się zalogować.