Wynajem Kampera to coraz popularniejszy pomysł na wakacje.

Poradniki | | 31.01.2021
Wynajem Kampera to coraz popularniejszy pomysł na wakacje.

Reklama

Kiedy w 2020 roku świat się nagle zatrzymał ,a plany wakacyjne musiały zostać całkowicie przebudowane ludzie zaczęli poszukiwać nowych kierunków i form spędzania wakacji. W tym czasie turystyka krajowa zaczęła bić rekordy. Wielu polaków odkryło jak piękny jest nasz kraj. W tym celu zaczęliśmy poszukiwać nie tylko ofert kwater prywatnych czy domków z widokiem, ale w wyszukiwarce Google hasło " wynajem kampera " zaczęło pojawiać się coraz częściej. Wynajem kampera to idealne rozwiązanie dla osób które chcą spróbować przygody z karawaningiem. Zakup Kampera to spory wydatek dlatego zanim się na taki zdecydujesz przetestuj i wynajmij. Oferta wypożyczalni jest bardzo szeroka. Decydując się na wynajem kampera musimy brać pod uwagę ceny w różnych okresach roku.

Sezon NISKI, Średni i Wysoki przy wyborze oferty na wynajem kampera.

Ceny pojazdów do wynajęcia różnią się od siebie w zależności od standardu pojazdu, tego czy pojazd jest nowy lub ma swoje lata, ale również ze względu na sezon w jakim wynajmujemy kampera. Wiadomym jest że okres Letni czy długie weekendu lub coraz częściej okres ferii zimowych (wyjazdy na narty) to okres natężonego ruchu we wszystkich wypożyczalniach. Pomiędzy tymi gorącymi okresami ceny za wynajem spadają. Coraz częściej słyszymy z wypożyczalni że sezon na wynajem kampera wydłuża się każdego roku. Kiedyś tylko lato, a reszta roku to był tylko wynajem "przypadkowy". Obecnie dochodzą Narty kamperem - wiele ośrodków narciarski ma przygotowane w tym celu specjalne miejsca postojowe dla pojazdów kempingowych gdzie można np. za darmo podpiąć się do prądu. Wiele osób jesienią wybiera się np. na ryby... i to nie tylko mazury ale np. skandynawia i bardzo popularny połów "łososia"

Wynajem Kampera może być sposobem na finansowanie swojego pojazdu.

Cena 200 - 300 tyś zł za nowego kampera to jednak zaporowa bardzo często kwota do tego, aby kupić samochód dla siebie. Dzięki stronie CampRoad.pl można w prosty sposób wynająć pojazd w czasie kiedy sami go nie używamy. To popularna forma wśród np. właścicieli domków letniskowych kiedy to właściciel w okresach kiedy akurat nie korzysta z nieruchomości, wynajmuje ją. Czyli wynajmując kampera można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Ile można zarobić na wynajmie kampera ?

Zapraszamy do zakładki na naszej stronie gdzie znajdziesz kalkulator inwestycyjny i porady od osób które żyją z wynajmu kamperów, oraz relacje takich które wykorzystują wynajem kampera właśnie jako formę na finansowanie swojego marzenia.

Reklama

Kamper

To może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy się zalogować.